MEISTRIŠKUMO AKADEMIJA

 Nes naujas žingsnis žmonijos evoliucijoje prasideda su tavimi!

AKTYVUOTI SAVO NARYSTĘ UŽ 47 EUR/MĖN.!

Kas jei nuolat galėtum gyventi iš aiškumo, ramybės, džiaugsmo, kūrybingumo, gausos, žaismingumo ir vidinės laisvės vietos?

Kur nėra apribojimų, pasimetimo, užstrigimo ar "tarpų"?

Kur dalyvauji bendrakūrimo procese kaip dieviška būtybė, kuria esi?

Kur patiri greitą augimą, plėtimąsi ir manifestacijas?

Įsivaizduok... 

Kaip jaučiasi turėti paramą mentorės, bendruomenės ir įrankių, kurie tau reikalingi tapti tavo geriausia versija ir kurti tavo geriausią gyvenimą, apimant visas gyvenimo sritis?

Nebuvo geresnio laiko asmeninei transformacijai tapti pokyčiu pasaulyje nei DABAR.

Mėnesinė mentorystė su Viktorija ir Aukštesnių lygmenų vedimu įgalina kas mėnesį susilygiuoti su jūsų pačių aukščiausia versija, įkūnyti jūsų dieviškąją savastį, atnaujinti ir harmonizuoti kiekvieną jūsų gyvenimo sritį bei daryti drąsius kvantinius šuolius, nuolat plečiantis į naujus egzistencijos bei meistriškumo lygmenis.

Tavo naujas gyvenimas laukia!


✔ Gaukite aiškų vedimą tapti suverenia būtybe, patvirtinimus jūsų vidiniam žinojimui ir atsakymus į jūsų klausimus.
✔ Susijunkite su grupe kitų magiškų sielų iš viso pasaulio, kurios jus supranta, jauskitės girdima, palaikoma ir kad tai darote ne viena.
✔ Patirkite gydančią erdvę alchemizuoti jūsų didžiausias baimes, atitarnavusius įsitikinimus ir modelius, išlaisvinant jūsų vidinę šviesą.
✔ Iš naujo atsiverkite ir stiprinkite savo vidinę komunikaciją su savo intuicija, Aukštesniąja Aš ir Komanda pereiti bet kokius gyvenimo įvykius su drąsa, žinojimu ir stiprybe.
✔ Transformuokite savo santykius su savimi, jūsų mylimaisiais ir aplinkiniais, kad kasdien patirtumėte dievišką meilę savo gyvenime. 
✔ Susigrąžinkite prarastus savasties aspektus ir miegančius talentus bei gebėjimus įgyvendinti savo pačių aukštesnį kvietimą.
✔ Išmokite naujus būdus, kaip kurti tai, ko trokšta jūsų širdis ir siela, gimdyti savo Naujosios Žemės veiklą ir projektus, atnaujinti bei vystyti jų turinį, kad galėtumėte klestėti šiuo transformacijos laiku planetoje.
✔ Vėl ir vėl atraskite įkvėpimą, entuziazmą, kūrybinius impulsus ir strategijas įžengti į jūsų kitą aukštesnę versiją.
✔ Palaikykite savo fokusą ir pastovų ryšį su širdyje įcentrintu gyvenimo būdu harmonijoje su Motina Gaja ir visomis būtybėmis Gyvenimo Vienio tinkle.
✔ Prisiminkite, kad tai neturi būti sudėtinga, patirkite tėkmę ir turėkite smagumą!

Elementai, kurie parems tave gyventi savo džiaugsmą

Grupiniai skambučiai

2 Gyvi grupiniai skambučiai per mėnesį su Viktorija:

  • Transmisija mėnesio tema: intencijos, susilygiavimas ir aktyvacija  

  • Grupinio koučingo/ klausimų - atsakymų sesija

Plius, mėnesinis Bendruomenės Moterų Ratas ir kiti nemokami renginiai.

Bendruomenė ir uždaras forumas

Dalinkis savo patirtimi, būk įkvėpta stebėdama, kaip kitos keičiasi ir atsiskleidžia, užduok savo klausimus, gauk atsakymus iš skirtingų perspektyvų ir plėsk savo suvokimą per kitų pasidalijimus. 

Bendraminčių bendruomenė - bene geriausia MA narystės dalis!

AKTYVUOTI SAVO NARYSTĘ UŽ 47 EUR/MĖN.!

Susipažinkite su Viktorija, evoliucine vedle, kelio rodytoja ir naujos realybės lyderių mentore


Tai man gili privilegija ir garbė pasitarnauti jums kaip gidei jūsų kelionėje gyventi jūsų aukščiausią potencialą ir prisidėjimą.

Nesvarbu, esate naujokai ar pažengę savo supratime apie jūsų vaidmenį kaip kūrėjų jūsų gyvenime, mano misija ir gyvenimo tikslas yra dalintis viskuo, ką žinau esant tiesa, kas reikalinga norint surasti savo kelią, įgalinti save, patirti vidinį išsilaisvinimą, įtvirtinti savo aukščiausią saviraišką į Žemę ir švęsti pergalę savo siekiuose visų aukštesnei gerovei.

Tegul mūsų sakrali partnerystė ir bendradarbiavimas geriausiai pasitarnauja jums, o per jus - žmonėms ir Žemei.

Viktorija Šimašiūtė 

Žvilgsnis į tai, ką gausite iškart prisijungusi ir kas mėnesį


✔ Prieiga prie archyvo žinių bei įrankių asmeniniam vystymuisi, sąmonės plėtimui, gyvenimo transformacijai ir visos patirties pakėlimui su gracija ir lengvumu;
✔ Aiškus vedimas prisiminti tavo įgimtą dieviškumą, paleisti klaidingas tapatybes ir žingsnis po žingsnio susiderinti su tavo tikrąja prigimtimi bei didingu potencialu daryti pozityvią planetoje;
✔ Visa apimantis koučingas patirti daugiau meilės, ramybės, pasitikėjimo, laisvės, gausos ir sėkmės visose tavo gyvenimo srityse;
✔ Mylinti parama patirti proveržį per bet kokį pasąmoninį programavimą, blokus ir pasipriešinimą, kurie pasirodo tavo kelyje įkūnyti įgalintą būtybę, kuria tu esi;
✔ Meditacijos suderint tavo  vibraciją su tavo aukščiausia gausa, palaima ir tuo, ką dabar kuri savo gyvenime;
✔ Specialios aktyvacijos paremti mūsų fizinių kūnų ir visų sistemų gijimą bei susiderinimą, kad gebėtume palaikyti aukštesnės sąmonės būsenas, aktyvuojant sielos lygmens dovanas;
✔ Prieiga prie privataus uždaro forumo su išskirtine bendruomene, kur gali gauti atsakymus ir mylinčią paramą bet kuriuo laiku 24/7;
✔ Specialūs pasiūlymai ir nemokami pakvietimai į renginius ir kursus bei nuolaida asmeninėms sesijoms su Viktorija.

Ką sako narės?

Ugnė

Kiekvieno mūsų susitikimo laukiu lyg šventės. Tada laikas sustoja, namai nurimsta, širdis išsiplečia, neriame į sielos gylius, plečiamės i širdies pločius ir stiebiamės į Šaltinio aukščius.  

Viktorija transliuoja plačiai, mylinčiai, tiksliai, rūpestingai, švelniai, bet labai giliai. Visada išeinu pakrauta, atnaujinta, išsiplėtusi, nurimusi, džiaugsminga ir mylinti.

Bendruomenė yra intymi, sakrali, saugi erdvė būti savimi. Man MA kaip šeima ir po tiek mėnesių kartu taip gera jausti visas moteris, turėti aiškų vedimą, galėti atsiremti toje erdvėje, kurią kuri mums visoms, pabėgti nuo kasdienybės rūpesčių, gauti palaikymą, paskatinimą, supratimą.

MA su Viktorija priešakyje ir veda, ir plečia, ir remia. Nėra kitos tokios erdvės, ji autentiška, šilta, saugi, joje gera būti, širdis atsigauna, atsiveria, protas rimsta, ateina aiškumas.

Mane labai remia, padeda susilygiuoti, pakeisti perspektyvą, arba pamatyti nauju žvilgsniu, susijungti su bendramintėmis.

Rita

MA yra labai stiprus palaikymas ir vedimas. Po kiekvienos sesijos integruojasi vis nauji dalykai.

MA, Viktorijos kursai ir asmeninės konsultacijos padėjo išgryninti, kas aš ir kodėl aš čia. Atgavau ramybę, harmoniją.

Vyksta nuostabūs dalykai. Pavyzdžiui, po konsultacijos su Viktorija manifestavau savo Grožio kliniką ir studiją moterų ratams tokiu kosminiu greičiu, kad nėra, kaip protu suvokti.

Laura

Knygą perskaitai kartą ar kelis, bet negali su autoriumi kalbėtis ar užduoti klausimų. Įvairūs kursai taip pat dažniausiai tęsiasi keletą savaičių ar mėnesių. MA šiuo atveju yra nenutrūkstamas bendravimas įvairiomis temomis kiekvieną mėnesį, atsakymų gavimas į iškilusius išgyvenimus.

Pokalbių kambarys, kuriame gali laisvai dalintis patyrimais arba tiesiog išsakyti tai, kuo savo aplinkoje nedrįsti pasidalinti.

Tai atnešė į mano gyvenimą daug gražių pokyčių: vidinių ir jau tapusių išoriniais džiaugsmais ir vis besiplečiančia laisve.

Janina

Vieneri metai su MA prabėgo labai greitai, net nepajutau. Mano širdis džiiaugiasi, kad radau Tave, Viktorija. Tavo sesijos, mokymai yra nerealus ir labai reikalingi, labai daug meilės, žinių ir šilumos.

Kasmėnesiniai susitikimai MA, man reiškia labai daug -  net nerandu žodžių, kaip laukiu jų. Stengiuosi prisijungti gyvai prie MA sesijų ir esu laiminga, kad turiu biblioteką, kurioje bet kada galiu pasijungti.

Man tai labai svarbu. Jaučiuosi puikiai. Jaučiu pokyčius savo gyvenime ir esu laiminga ir be galo dėkinga. 

Tavo parama yra neįkainojama, Mylima Viktorija. Esu dėkinga Tau ir Tavo komandai. Jaučiu Meilę ir šilumą MA merginoms. Myliu, tikiu MA bendruomene. Esu palaiminta ir dėkinga, kad esu kartu.

AKTYVUOTI SAVO NARYSTĘ UŽ 47 EUR/MĖN.!

DUK