Apie Viktoriją

Viktorija yra evoliucinė vedlė, transformacijos mokytoja, dvasinė gyvenimo ir vizijos mentorė.

Atsidavusi pašaukimui, pastaruosius 10 metų Viktorija dalijasi vedimu apie evoliuciją sąmonėje ir kolektyvinį perėjimą į naują dimensinę realybę bei naują gyvenimo būdą.

Viktorija atneša platesnę perspektyvą, realybės atnaujinimus bei strateginius įrankius pažadinti įgimtą vidinę išmintį, įkūnyti asmeninį suverenumą ir meistriškai kurti fizinėje realybėje.

Ji dirba giliai intuityviu ir daugiadimensiniu būdu ir yra čia aktyvuoti aukštai siekiančius kūrėjus ir sąmoningus lyderius į jų visą potencialą, atskleisti ir visiškai išreikšti jų dovanas bei talentus, per jos retritus, kursus ir asmeninės mentorystės programas gilesniam kvantiniam paspartinimui.

Ji yra atsidavusi vesti savo klientus ir mokinius į meilę sau, susijungimą su jų pačių aukštesnės sąmonės lygmenimis, saviįgalinimą ir aukščiausios saviraiškos įkūnijimą, kad jie galėtų gyventi savo aistrą ir tikslą kurti, patirti bei prisidėti pasaulyje kaip meistrai, kuriais jie iš tikrųjų yra.

Jei esate pasirengę apkabinti naujos kūrybos energiją, įkūnyti savo auteniškiausią versiją, kad galėtumėte realizuoti savo Genijų, Viktorija gali padėti jums prisiminti, kad viskas jums įmanoma. Leiskite jai padėti pažinti jūsų tikslą, išplėsti jūsų įtaką ir patirti laisvę!