Tu turi galią sukurti Naują gyvenimą ir atrasti naujus Buvimo būdus!


Prisijunkite prie šios Viktorijos 21 dienos transformacinės asmeninio augimo kelionės patirti proveržį ir pajudėti į priekį manifestuoti jūsų troškimus bei didesnį prisidėjimą su lengvumu ir gracija.

Tai parems pokyčius ir procesus, kuriuos šiuo metu patiriate savo viduje ir išorinėje realybėje, ves įsižeminti atgal į kūną įkūnyti aukštesnį dažnį, jūsų naują versiją ir kuriančią galią.

21 dienos  virtualus intensyvas dabar yra prieinamas kaip kursas savarankiškam studijavimui iš jūsų namų komforto, kada tik leidžia jūsų dienotvarkė! Programa yra tokia pat efektyvi kaip dalyvautumėte gyvai!

PRADĖTI DABAR!

  Atrask, kas slypi už tavo kontrolės ribų!

 

Visa, ko trokštame - meilė, prasmė, kūrybinė saviraiška, klestėjimas ir šviesi ateitis, negali būti sukurta su sena sistema, paremta kontrole ir linijišku mąstymu. Neramumas, kurį jaučiame, yra dieviškas impulsas, kuris mus stumia vystytis ir pasirodyti naujais būdais - išreikšti tą Save, kuriuo atėjome būti.

    Su šia 21 dienos programa leisitės į magišką kelionę į tai, kas esate kaip dieviška būtybė, turinti fizinę patirtį.

Peržengsite abejones savimi, susijungsite su savo vidine navigacine sistema, paleisite ribojančius pasąmoninius įsitikinimus ir sąmoningus minčių modelius, vaikystės bei protėvių įspaudus, visa tai, kas jus sulaiko nuo jūsų Buvimo viskuo, kuo esate ir galite būti - nuo tavojo Didingumo.

 Programa yra sukurta tikslingai, kad galėtumėte atsipalaiduoti savo kūne, atgaivinti savo energiją ir vystyti savo valią palaikyti savo fokusą sutelktą aktyviai kurti Naują bei išlikti susilygiavime, kad galėtumėte įkūnyti aukštesnį dažnį, savo aukštesnę versiją, ir įžengti pro atviras duris į didesnį gyvenimą, kuris jus kviečia.

Auksinis kelias

21 diena žingsnis po žingsnio plėstis už komforto zonos ribų, atnaujinti savo "operacinę sistemą", pakelti savo dažnį į meilės, ramybės, gausos ir dieviškumo, išvalyti tai, kas nebetarnauja, susilygiuoti su jums aukščiausia įmanoma laiko juosta bei gauti kristališkai aiškias refleksijas jūsų kitiems žingsniams gyvenime ir svajonės įgyvendinime!
    

Turėsite 21 dieną – tiek, kiek užtrunka suformuoti naują įprotį - kasdien pasirodyti Sau ir savo vizijai.

 

Kasdien klausysitės meditacijų, aktyvacijų, afirmacijų perprogramuoti savo pasąmonę, kurti nuostabius naujus įsitikinimus, mintis bei jausmus ir subtilias būsenas, kurios parems prieiti prie jūsų pačių aukštesnės sąmonės lygmenų.

 

Gausite praktinius įrankius kurti jūsų didžiausio džiaugsmo, harmoningą realybę Dabar ir raktus, kurie atrakina nuolatinį pokytį būsenoje, atnešant jus į emocinį ir mentalinį stabilumą,  gilesnį ryšį su savo aukštesniuoju aš, gilų įgalinimą, rūpinimąsi savimi, sveikus įpročius, žaismingumą ir laisvę. 

Ar esi pasirengusi (ęs) atsinaujinti ląstelių lygmeniu?

  • Susijunk su gilesne tiesa, kas tu esi kaip savo gyvenimo kūrėja (s), paleidžiant tai, kuo manei turinti (s) būti.

• Pakrauk savo ryšį su savo AŠ ESU Būtimi ir šaltiniu bei vystyk savo intuityvius gebėjimus gauti dieviškas įžvalgas, kurios išstums tave įgyvendinti tai, ką atėjai daryti (sielos tikslą, kūrybinę kryptį) metais priešakyje.

 • Gauk preciziškus žingsnius ir gilink savo supratimą, kaip meistriškai architektuoti realybę ir manifestuoti savo aukščiausią likimą, vietoj buvimo varomai (am) tavo riboto, sąlygoto ego proto.

   • Pažadink savo ląstelinį sodą ir perrašyk savo "operacinę sistemą" išsilaisvinti iš senų, atgyvenusių programų, susiderinti su žemės gajos harmonija, jaustis iš tikrųjų gyva (s) bei jausti pasitenkimą Gyvenimu.

• Išsklaidyk užstrigimo ciklus, neveikimo programas, kad pradėtum pasirodyti tokiais būdais, kurie padeda atnešti tavo svajonių ateitį čia.

•  Susigrąžink savo šerdinį pasitikėjimą tavo gebėjimu sukurti tavo trokštamą kito lygmens patirtį su nepajudinama ramybe ir drąsa.

• Aktyvuok savo Gausos dažnį įžiebti stebuklus ir pritraukti resursus klestėti ir prisidėti.

Investuok į savo Dažnį ir Klestinčią Ateitį šiandien! 

Mėnesinių mokėjimų galimybė yra prieinama (paspaudus)

 21 dienos programos paketas apima:

 • Kasdienės širdį šildančios, sielą maitinančios ir transformuojančios meditacijos, vizualizacijos ir transmisijos - DNR aktyvacijos paremti įsižeminimą kūne ir begalinį plėtimąsi išlaisvinti visą spektrą tavo Dieviškos esaties prigimties (video + audio klasės)

• Nušviečiančios grupinio koučingo sesijos atnešti aiškumą ir užtikrintumą tavo kelionėje į suverenų saviįgalinimą, deimantinį įsikūnijimą ir klestintį gyvenimą (įrašai)

• Privati Telegram bendruomenės paramos grupė užduoti savo klausimus, gauti atsakymus ir dalintis savo laimėjimais 

• Įrašas BONUS sesijos su svečiu, tarptautiniu fasilitatoriumi Janu Lemuri "Vidinio vaiko ir Delfinų sąmonės kodų aktyvacija".

• Viskas gražiai išdėstyta ir patogiai prieinama programos portale. Galite pasiimti tai, kas jums tinka, duoda naudą, įtraukti į savo kasdienę praktiką ir tęsti po 21-os dienos!

333 Eur

TAIP! PRADĖTI DABAR!

Atsiliepimai

"Man kaip tramplynas į naują lygmenį. Tiek daug sudėta. Nuo pačių pačių smulkiausių detalių, kas įtakoja mūsų pasirinkimus ir iš ko dėliojasi nauja versija. Patiko tiesiog viskas. Ypatingai aktyvacijos. Taip pat išsamus dėstymas apie minties, šešėlinių minčių stebėjimą. Apie viską pagalvota. Ačiū." Inga S.

"Labai norėjau šios 21 dienos programos, nes jaučiau vidinį norą pasistumti į naują lygį tiek savo veikloje, tiek asmeniniame gyvenime, sustiprinti savo vidinę ašį. Kiekvieną dieną dariau užduotis sau tinkamiausia tvarka. Tai padėjo išlaikyti susitelkimą ties programa ir pasiekti rezultatų. Praėjo tik kelios dienos, manau, kad tikrieji rezultatai pasijaus po kurio laiko. Pagrindiniai mano pojūčiai yra vidiniai. Pažinau save kaip dievišką būtybę, priėmiau ir pamilau šią savo dalį. Fizinėje išraiškoje suaštrėjo pojūčiai. Jaučiuosi GYVA labiau, nei bet kada iki šiol! Tai, ką gavau, ko pasiekiau labai motyvuoja ir toliau save palaikyti aukštame sąmoningumo ir savipriežiūros lygyje. Suprantu, kad ši programa man padėjo startuoti sielos įsikūnijimo kelyje.
Viktorija, amžinai Tau dėkinga!" - Giedrė

"Gera buvo jausti, kad esi dangaus globoje, mylinčioje erdvėje, nuolatiniame palaikyme, ten kur esi. Dieviška Būtis leidosi į šį lauką valė sena, kas nebetarnauja užleisdama vietą Naujam. Pakylėtoje sąmonėje aiškiai pasimatė žaidimų aikštelė. Mačiau, kaip įtikinamai žaidžiami ego žaidimai. Tik šįkart galėjau išlikti savo ašyje, neįsitraukiant į juos. Tai padėjo man pasislinkti, nebekuriant sena. Pasimatė klaidingi įsitikinimai, senos programos, sulaikančios tėkmę. Meditacijos kosmosas. Tokios dvasinės gausos dar nebuvo tekę patirti! Tai Pati Pačiausia investicija į save! Išties, ši programa remia manifestuotis visiems aspektams žymiai greičiau, lengviau, grakščiau!' - Asta P.

"Nauda tikrai neįkainojama. Daug gavau ir jaučiu postūmį į priekį. Buvo verta ir man kaip tik reikalingu laiku gauti daugiau atsakymų kas tu esi, kur link tu eini. Ačiū už tiek daug, planuoju tai dar kartą išklausyti ir integruoti, surasti atsakymus, surasti vedimą, nes kiekvieną kartą klausant įrašo, meditacijos atsiveria tau autentiški dalykai, daugiau aiškumo atsiranda. Aš visą laiką dėkoju visatai už tai, kad kažkada davė galimybę susitikti su Viktorija. Po to mano gyvenime įvyko tiek daug pokyčių." - Kristina

"Man šis kursas atėjo pačiu laiku. Buvau prieš mėnesį perleidusi per save virusą, kuris tuo metu buvo labai nužeminęs mano vibracijas. Šis kursas man padėjo pakelti vibracijas. Kiekvieną dieną  jaučiausi pakylėta. Anksčiau labai dažnai pasiduodavau jo-jo efektui. Dabar išlieku rami ir įsicentrinusi. Ir toliau darau vizualizaciją, nes po jos jaučiuosi labai gerai. Galiu kalbėti, eiti, valgyti, jausdama tą aukštesnę būtybę manyje. 21 diena įvedė šią praktiką į mano rytą." - Mintautė

"Miela Viktorija, AČIŪ Tau už nuostabų 21 dienos Dažnio Akceleracijos kurso vedimą!
Esu palaiminta, kad gyvenimas man padovanojo tokią dovaną. Myliu Tavo gebejimą įžiebti pasitikėjimo ugnelę savarankiškam darbui su savimi, palaikymą. Labai patiko meditacijos su Tavo dievišku balsu, kuris gydo pačias giliausias žaizdas, atskleidžia žinojimą ir padeda keistis. Po kurso daug daugiau jaučiu savęs, daugiau meilės sau ir šalia esantiems, ramybę, ,esu ryžtingesnė, drąsesnė keisti dalykus savo gyvenime, kuriuos seniai reikėjo keisti. Esu nuostabiai sužavėta Viktorija, Tavo atsidavimu, meile žmonėms padėti suvokti, atrasti tylą savyje, pamilti save vėl iš naujo. AČIŪ :)" - Janina.

"Atėjau į programą vedima vedimo. Pačioje programoje jaučiausi sudėtingiau nei tikėjausi, bet...mano tikslas buvo visai nemažas išsikeltas.  Pasibaigus 21 dienai mano būsena vis gerėjo, pradėjo matytis rezultatai. Man darėsi vis lengviau atlikti kiekvienos dienos veiksmus. Pradėjau jausti vis didesnę to naudą. Dabar tai tapo mano kasdienybė. Afirmacijos su programos energijų pastiprinimu pradėjo veikti žymiai stipriau nei įprastai ir stebėtinai greitu greičiu. Stebiuosi, kokie dalykai pradėjo vykti mano gyvenime: magiški ir net didingi! Ir tai yra nuostabu, nes keičiasi realybė ir įeina daugiau magijos (Kūrėjo, Aukštesniojo Aš sąmonės). Dėkinga Viktorijai už jos kuriamas stiprias energetines, aktyvacines, DNR lygmeniu giliai įsiskverbiančias programas." Viktorija B.

"Man labiausiai patiko, kad programos metu
jaučiausi pakylėta, saugi, stipri, saugoma ir vedama.Esu labai dėkinga Viktorijai už šią programą. Mano intencija buvo pakelti savo vibracijas, pajusti aiškumą vedime ir pasirinkimuose, susigrąžinti galią. Taip ir įvyko!!! Aš sustiprėjau - pamačiau kur mano energija išteka ir kaip aš tampu nugalinta, suvokiau ir pamačiau, kokį žaidimą žaidžiau. Pakilę mano vibracijos man leido pakeisti požiūrį, išmokti savo pamokas, susigrąžinti galią. Tai įvyko didelis pokytis mano gyvenime dėka šios programos. Aš pajutau laisvę ir džiaugsmą, kad esu išmokusi pamokas ir galiu palikti tikrai sunkų darbą. Dėkoju Viktorijai už pravestą šią programą, aš gavau labai didelę vertę - pokytį savo gyvenime, jaučiuosi, kad esu ant kito laiptelio!" - Lina

 

Jei jauti kvietimą savo Širdyje pasislinkti į naują lygmenį tavo amžinai žydinčios egzistencijos - sąmonės, saviraiškos ir sėkmės - tai yra žemėlapis ten patekti. 

Pasitikėk magiškuoju "Taip!" savo kūne ir aktyvuok savo momentinę prieigą prie viso turinio Dabar! 

TAIP! PRADĖTI DABAR!

Apie Jūsų Vedlę

Viktorija yra evoliucinė vedlė, transformacijos ekspertė, gyvenimo ir vizijos mentorė. Ji yra atsidavusi savo misijai aktyvuoti į jų visą potencialą naujos realybės lyderius, sąmoningus, širdyje įsicentrinusius koučerius ir kūrėjus, kad jie galėtų sugrįžti į jų tikrąįį aš, išreikšti savo Genijaus esmę, dovanas bei talentus ir klestėti per tarnystę. Viktorija dalijasi energijos/realybės atnaujinimais, strateginiais įrankiais ir įkūnytais mokymais, kurie yra jos pačios įtakos, autentiškos sėkmės ir išsipildymo šaltinis. Daugiau paskaityti apie Viktoriją paspauskite ČIA.